Ślub w klasyku czy na luzie?

Ślub w klasyku czy na luzie? Na to pytanie nie da się odpowiedzieć jednoznacznie, przecież każdy pan młody będzie miał inne preferencje inny gust i to przede wszystkim zadecyduje jakiego go zobaczymy podczas tego święta. Ślubna moda męska ulega lekkiej zmianie co rok, jednak mimo wszystko jej zmiany nie są zauważalne dla tych którzy nie interesują się modą. Dzisiejsi projektanci zachodzą w głowę i wymyślają coraz to nowsze stylizacje dla pana młodego. I o ile jeszcze przed kilkunastu laty widywaliśmy stylizacje zwane dzisiaj klasykami to od niedawna zmieniła się nieco moda i spostrzeżenia na to wszystko.

Coraz częściej możemy być świadkami że pan młody ubiera się właśnie w stylizacje bardziej na luzie, co nie do końca podoba się starszym osobą. Jednak należy pamiętać że moda wciąż się zmienia i to jest nieuniknione. Skoro dzisiaj jest moda na stylizacje na luzie to z pewnością za kilka lat znowu powrócimy do klasycznych stylizacji. Jak dopasować kolor i na jaki się zdecydować? W takim wypadku łączenie kolorów jest bardzo ważnym aspektem. Przecież musimy się godnie prezentować. Nie każdy jest tego świadom, ale kolory marynarki jej konkretnych elementów oraz koszuli muszą być innych kolorów, muszą również dawać kontrast. Wtedy możemy być pewni że jesteśmy należycie przystrojeni. Dla przykładu mając białą koszulę garnitur zawsze musi być koloru ciemnego, natomiast mając czarną koszulę garnitur musi być biały.

W przypadku białego garnituru nie będzie on w 100% biały tak jak ma to miejsce chociaż by z czarnych garniturem, tylko będzie posiadał czarne elementy. Takie połączeni daje lepszą wizualizację, wtedy prezentujemy się o wiele lepiej niżeli gdyby był cały biały. To samo ma się w przypadku krawatu bądź much, także musimy zadbać o ich odpowiednią kolorystykę i wzory adekwatne do sytuacji. Zazwyczaj nie poświęcamy tyle uwagi panu młodemu co chociażby pannie młodej, a przecież są to bardzo ważne szczegóły i detale których lepiej nie lekceważyć. Na pierwszy rzut oka tego nie widać lecz warto o to zadbać.

Scroll to Top