Mimo wszystko klasyk?

Zapewne nie pierwszy raz słyszymy, że w ostatnich latach jako moda męska na ślub dominują style nowoczesne, kolorowe. Nie do końca tak jest i jest to jedynie opinia ludzi, która nie do końca odnajduje się w rzeczywistości. Klasyka była, jest i zapewne ciągle będzie w modzie przez długi okres czasu. To jednak nie znaczy że trendy się nie zmieniają, bo się zmieniają, jednak pewne rzeczy zostają takie same. Według statystyk na pierwszym miejscu wybierane są garnitury granatowe, na drugim miejscu czarne a późniejsze miejsca stanowią szare, białe i kolorowe garnitury. A więc ciągle modna jest klasyka.

Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest bardzo prosta, ponieważ takie kolory są najlepsze aby dobrze dopasować je do naszej towarzyszki. Pan młody nie tylko musi dobrze się czuć w swoim ubraniu i dobrze wyglądać, wraz ze swoją partnerką muszą tworzyć całość. Są to bardzo ważne aspekty. Oprócz tego takie kolory, czyli granatowy oraz czarny najbardziej przystają do takiej imprezy. Są eleganckie i jednocześnie na czasie. Co mówią statystyki? Rozległe statystyki na temat ślubów mogą powiedzieć nam wiele, co tak naprawdę przykuwa uwagę naszych gości. I o ile nikogo nie powinien dziwić fakt, że panna młoda w tym czasie osiąga zainteresowanie około 45% gości, to pan młody osiąga wyniki zdumiewająco niski, ponieważ jest to zaledwie 5%. Dla porównania jedzenie w dalszej fazie imprezy przykuwa uwagę 25% obecnych. Wskazuje to, że pan młody jest w wielu kwestiach pomijany, bywa podobnie w kwestii wyboru jego garnituru.

Przez wiele lat była to kwestia pomijana i mniej ważna, jednak na przestrzeni kilku ostatnich lat, dużo się zmieniło i pan młody ma możliwość wyboru fasonu oraz kolory swojego stroju, co dodaje uroku i może sprawić że zostaniemy wyróżnieni i będziemy zapamiętani na długo. Coraz więcej mężczyzn decyduje się na niestandardowe wyboru, co nieraz okazuje się świetnym pomysłem. Niezależnie czy wybierzemy klasykę czy niestandardowe rozwiązanie, obecna moda nam na to pozwala.

Scroll to Top