Zaremba MTM (made to measure): Styl dla każdego.

Zaremba MTM to harmonia elegancji i funkcjonalności
 
To najnowsza i zarazem najbardziej ekonomiczna linia ubrań,  która z jednej strony stanowi naszą odpowiedź na ogromne zainteresowanie naszymi produktami, zaś z drugiej strony pozwala nam rozszerzyć naszą ofertę i przedstawić ją szerszemu gronu klientów. Z dumą możemy powiedzieć, że Zaremba MTM to najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku. Zaremba MTM łączy w sobie styl i solidne wykonanie, za rozsądną cenę.

 

Wykonanie

Ubrania z linii MTM choć szyte po części maszynowo, odznaczają się dużą ilością ręcznych wykończeń (około 60% szwów), szyte są oczywiście wedle wymiarów klienta. 
W linii MTM klient wybiera spośród ogromnej puli tkanin i podszewek wysokiej jakości, wyłącznie naturalnych, bez żadnych sztucznych domieszek. Także w tej linii nie kleimy żadnych elementów, a marynarki konstruowane są na płótnie  (full-canvas).
 
W procesie szycia niezbędna jest jedna przymiarka.

 

Czas oczekiwania i koszt

Czas oczekiwania wynosi około 5-6 tygodni (w zależności od dostępności tkaniny i aktualnego obłożenia, w sezonie ślubnym i okołoświątecznym może wydłużać się do 7-8 tygodni)
 
Ceny zależą od wybranej tkaniny oraz sposobu wykończenia i zaczynają się odpowiednio:
 
Marynarka bawełniana od 3300 PLN 
Marynarka wełniana od 3600 PLN
Garnitur od 4300 PLN
Zestaw smokingowy (smoking + koszula + mucha + pas) od 5000 PLN
 
Płaszcz od 2800 PLN

 

 

Dla kogo?

 

Linię Made to Measure polecamy klientom, którym szybkie tempo życia i ograniczenia czasowe nie pozwalają na uszycie garnituru w systemie trzech przymiarek (ZAREMBA BESPOKE), którzy stawiają pierwsze koki w szyciu i nie chcą na razie decydować się na droższe opcje (np. w przypadku jednorazowego zamówienia na ślub), lub którzy po prostu lubią zmieniać garderobę tak często, jak zmieniają się trendy. Jest to najlepsza oferta dla osób, którym zależy na czasie.

 

Copyright by Zaremba 2011, designed by Prokopstudio.pl