SZYCIE NA MIARĘ: SEMI BESPOKE

Zaremba Etichetta Bianca

To całkowicie nowa linia ubrań,  która z jednej strony stanowi naszą odpowiedź na ogromne zainteresowanie naszymi produktami, zaś z drugiej strony jest rozszerzeniem naszej oferty o nowy rodzaj usługi.
 
Wykonanie

Ubrania sygnowane ZAREMBA CUCITO A MANO, opatrzone białą metką, są krojone ręcznie i w 80% ręcznie szyte na miarę przez włoskich krawców z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym na niezwykle wymagającym włoskim rynku, gdzie krawiectwo obecne jest w życiu każdego mężczyzny od najmłodszych lat, sztuka szycia na miarę kultywowana jest od pokoleń, a rynek nie wybacza błędów. Włoska manufaktura, z którą współpracujemy to zespół doświadczonych krawców, pracujących min. dla najsłynniejszej florenckiej pracowni krawieckiej, a także światowej sławy pracowni, sklepów i salonów w Austrii, Japonii, Hong Kongu i wielu innych krajach. Linię cechuje wyraźnie włoski charakter, ZAREMBA ETICHETTA BIANCA to harmonia elegancji, nowoczesności i funkcjonalności. Nad finalnym efektem czuwa zawsze Pracownia Krawiecka ZAREMBA, a Maciej Zaremba sygnując kolekcję własnym nazwiskiem dba, by z Pracowni nie wyszedł produkt, którego ona sam nie chciałby założyć.
 
Konstrukcja ubrań w odróżnieniu od ubrań z linii ZAREMBA BESPOKE opiera się na gotowych szablonach (semi-bespoke), a w trakcie szycia opieramy się tylko na jednej przymiarce.
 
Wszystkie elementy, począwszy od szerokości i kształtu klap, poprzez wysokość guzika i kieszeni, skończywszy na ręcznym wykończeniu detali, mogą być modyfikowane indywidualnie, tak jak wymaga tego każde indywidualne zamówienie.
 
Czas oczekiwania i koszt

Czas oczekiwania wynosi od 4 do 5 tygodni.
Ceny marynarek zależą od wybranej tkaniny oraz sposobu wykończenia i zaczynają się od 4950 złotych.
Ceny garniturów zależą od wybranej tkaniny oraz sposobu wykończenia i zaczynają się od 5850 złotych.
 
Dla kogo?

Ofertę pragniemy skierować jak zawsze do klientów wymagających, tym razem zwracając się jednak głównie do tych, którym ograniczenia czasowe i szybkie tempo życia nie pozwalają na szycie garnituru w systemie trzech przymiarek (ZAREMBA BESPOKE). Wszystkim niezdecydowanym klientom proponujemy spotkanie, na którym po krótkiej rozmowie pomożemy zdecydować, która linia jest dla nich odpowiedniejsza.


Copyright by Zaremba 2011, designed by Prokopstudio.pl