SZYCIE NA MIARĘ: KOSZULE

Koszule Emanuel Berg noszone są i sprzedawane w ponad stu miejscach na całym świecie – min. w Paryżu, Tokio, Monachium. Teraz w Pracowni Krawieckiej „Zaremba” dostępne są koszule sygnowane „Emanuel Berg for Zaremba”.
 
Tkaniny używane do ich szycia pochodzą z najlepszych włoskich fabryk. Klient dokonuje wyboru spośród ponad 1000 tkanin, 60 typów kołnierzyków, kilkunastu form mankietów, plis i innych elementów wykończeń, ma także możliwość umieszczenia na koszuli haftowanego monogramu o wybranym kroju czcionki oraz kolorze. Dzięki tak szerokim możliwościom wyboru tworzy unikalną, niepowtarzalną koszulę, podkreślającą jego indywidualny styl. 
 
Proces tworzenia koszuli wymaga precyzji i doświadczenia; rękawy, kołnierzyk i mankiety mogą być wszyte ręcznie, na każdy centymetr materiału przypada aż dziesięć szwów, również dziurki przy guzikach mogą być obszywane ręcznie na życzenie klienta. Tradycyjne włoskie perłowe guziki wytwarzane z muszli perłopławów przyszywane są ręcznie tradycyjną metodą „florencką”.
 
Miara zdejmowana jest przez specjalistów z Pracowni Krawieckiej „Zaremba”, posiadających szerokie doświadczenie w dziedzinie męskiej mody oraz doboru ubiorów do sylwetki i urody mężczyzn.
 
Połączenie najwyższej jakości produktów oferowanych przez markę „Emanuel Berg” oraz wieloletniego doświadczenia specjalistów „Zaremby” to gwarancja nienagannego wykonania i idealnego dopasowania, dzięki perfekcyjnemu zdjęciu miary.
 
W ofercie naszej pracowni poza standardowymi koszulami dostępne są koszule z wykończeniem neapolitańskim.
 

Copyright by Zaremba 2011, designed by Prokopstudio.pl