SZYCIE NA MIARĘ: BESPOKE

Zaremba bespoke. Luksus dla wymagających.

 

Jest to najdroższa i najwyższej jakości linia niepowtarzalnych ubrań, wykonywanych bez użycia szablonów, praktycznie w całości ręcznie. Jedynym ograniczeniem podczas projektowania są ograniczenia wyobraźni.
 
Pracownia Krawiecka Zaremba zajmuje się krawiectwem miarowym w pełnym zakresie ubrań męskich. Szyjemy na miarę garnitury, smokingi, fraki, surduty, płaszcze i koszule. Wykorzystujemy metody, które od ponad stu lat budują naszą renomę i zaufanie ludzi z pierwszych stron gazet – artystów, polityków, dyplomatów, przedstawicieli biznesu i palestry.
 

Wykonanie

Wszystkie ubrania, które powstają w naszej pracowni, cechuje najwyższa jakość i solidność wykonania. Ściegi maszynowe w linii ZAREMBA BESPOKE stanowią jedynie 10 procent wszystkich szwów w marynarce. Ręcznie wszywamy rękawy, dziurki obszywamy ręcznie jedwabną nicią. W odróżnieniu od wielu innych krawców, nigdy nie używamy klejonki, a wyłącznie sztywników z płótna, kameli i włosianki.
Wszystkie materiały używane do produkcji naszych ubrań począwszy od tkanin, poprzez podszewki i kończąc na guzikach, są naturalne i w najlepszym gatunku, jaki można znaleźć na rynku światowym. Proces szycia w systemie BESPOKE wymaga trzech a czasem czterech wizyt w Pracowni. 
 
Pierwsze spotkanie trwa około 45 minut – omówienie oczekiwań Klienta, wybór tkanin i dodatków zdjęcie miary.
 
Drugie spotkanie – pierwsza przymiarka, krawiec ustala z Klientem długość i szerokość marynarki oraz szerokość klap, jak również wysokość guzika i kieszonki. 
 
Trzecie i ewentualnie czwarte spotkanie czyli druga, a czasem trzecia przymiarka, to już dopracowanie szczegółów, aby zamówiony ubiór w pełni spełniał Państwa oczekiwania.
 

Czas oczekiwania i koszt

Standardowy czas oczekiwania na garnitur to minimum 16 tygodni (w zależności od aktualnego obłożenia)
Możliwa jest także realizacja zamówień w trybie ekspresowym (minimum 14 dni). 
 
Ceny uzależnione są od wybranej tkaniny:
 
Marynarka od 6500 PLN (określone tkaniny) 
Spodnie od 1300
Garnitur od 7900 PLN
Płaszcz od 7200 PLN
Smoking od 9000 złotych
Żakiet / Morning suit od 10000 złotych
Frak 12000 złotych 


Dla kogo?

Linia ZAREMBA BESPOKE jest skierowana do naszych najbardziej wymagających klientów.
 
Proces tworzenia garnituru z linii ZAREMBA BESPOKE– rozmowy z krojczym, drobiazgowe branie miar i dopasowywanie go do niepowtarzalnej figury klienta, wymaga czasu, ale także gwarantuje, idealne dopasowanie, niezależnie od sylwetki- podkreśla jej atuty i ukrywa niedoskonałości, dlatego jest to dobra opcja dla mężczyzn poszukujących takiego właśnie efektu.
 
Firma Zaremba to ponad sto lat historii, na przestrzeni których moda męska zmieniała się wielokrotnie, trendy odchodziły i powracały, dlatego linia BESPOKE to idealne rozwiązanie także dla miłośników tradycyjnego krawiectwa.
 


Copyright by Zaremba 2011, designed by Prokopstudio.pl