Garnitur szyty na miarę?

Dzień w którym zostajemy małżeństwem jest wyjątkowy, szczególnie dla pary młodej. O ile wszyscy ciągle zwracamy uwagę i interesujemy się modą ślubną dla panny młodej to pozostawiamy w zapomnienie pana młodego. Wybór garnituru jest równie ważny jak i wybór sukni. Garnitur nie tylko musi być ładny, estetyczny, odpowiednio dobrany do pory roku i aktualnej panującej mody, ale również musi dobrze na nas leżeć. To znaczy że nie może być dwa rozmiary za duży bądź jeden rozmiar za krótki. Musi być idealny, w końcu ten dzień prawdopodobnie nie powtórzy się drugi raz a w dodatku setki oczu będą skierowane właśnie na nas i na nasz ubiór. Oprócz doboru koloru, fasonu i wielu szczegółów które w tym podniosłym dniu na prawdę są ważne trzeba zdecydować pomiędzy zakupem garnitury w tak zwanej sieciówce bądź też zamówić garnitur u profesjonalnego krawca.

Odpowiedź powinna być banalnie prosta. A dlaczego? Ponieważ w jednym z wielu sklepów nazywanych sieciówkami, owszem będziemy posiadać możliwość wybrania odpowiedniego dla nas garnituru pod względem kolorystycznym czy fasonu. Kupując garnitur w jednym z takich sklepów, kilka godzin przed uroczystością może okazać się, że jesteśmy bez garnituru. Ponieważ sprzedawczyni zapewniała nas, że wyglądamy w nim oszałamiająca i że rozmiar jest idealny. A w praktyce może wyglądać to tak, że będziemy z garniturem o rozmiar większym a zaraz przecież mamy ślub. Czy aby warto jest w taki sposób ryzykować przed tak ważnym wydarzeniem? Raczej mało jest osób które w tym wypadku mogłyby zaryzykować. O wiele lepiej jest pójść do zawodowego krawca zajmującego się szyciem garniturów. Wtedy będziemy mieć możliwość zgłoszenia swoich wymagać, dokonamy odpowiednich wyborów. Będziemy zaproszeni na przymiarki i ewentualne poprawki.

Dzięki temu będziemy mogli spać spokojnie ze świadomością, że nic złego się nie wydarzy. I nie okaże się, że kilka chwil przed naszym najważniejszym dniem w życiu nie mamy się w co ubrać. Dlatego jest to chyba najrozsądniejszy możliwy wybór.

Scroll to Top