Dodatki ślubne

Przed ślubem zawsze jest wiele pytań lecz dużo z nich zostaje bez odpowiedzi. Każdy w tej sytuacji chce pomóc i doradzić panu młodemu jednak opinie bywają podzielone. Gdy Pan młody wreszcie wybierze z pośród koloru garnituru, jego fasonu i czy będzie on kupowany w sklepie czy szyty na miarę, to jednak zostaje wybór dodatków. Podczas naszego ślubu wszystko będzie brane pod uwagę, nawet najdrobniejsze szczegóły mogą zadecydować jak zostaniemy zapamiętani. Przecież chcemy wyglądać jak najlepiej w tym wyjątkowym dniu. Więc powstaje pytanie czy na taką uroczystość należy wybrać krawat czy jednak muchę? 

Na samym początku trzeba sobie zaznaczyć, ze wybierając nie ważne który element i tak będzie on dobrym wyborem, pozostaje jedynie kwestia naszego upodobania i wyboru. A więc pan młody wybierając standardowy krawat, jeśli można tak nazwać krawaty, nie popełni błędu. Będzie to dobry wybór, który jest oczywisty i będzie pasował do naszej stylizacji. Możemy wybierać spośród wielu wzorów i kolorów krawatów. Natomiast wybierając muchę zyskamy większą rozpoznawalność jeśli można to tak nazwać. Mimo wszystko mucha jako dodatek do krawatu nie jest tak popularna, ale za to może sprawić, że zostaniemy lepiej zapamiętani. Kupując muchę możemy wybierać spośród setek specyficznych wzorów i kolorów. W obu przypadkach ten wybór jest duży. Więc nie musimy się martwić o dopasowanie do naszego garnituru.

Należy jednak pamiętać o zasadzie doboru takich kolorów. Dobierając kolory muszą one tworzyć kontrast. A więc wybierając ciemną marynarkę dobieramy jasną koszulę, natomiast gdy wybieramy jasną marynarkę należy dobrać do niej ciemną koszulę. To jest jedno z wielu pytań, nad którymi warto zastanowić się wcześniej. Nigdy nie należy robić tego na ostatnią chwilę. Przed tak ważnym wydarzeniem lepiej planować z wyprzedzeniem. Mimo opinii ludzi, którzy chcą nam doradzić, warto robić według swojego uznania, w końcu to jedyny dzień w naszym życiu. Lepiej nie mieć później do nikogo pretensji, że na przykład źle nam doradził.

Scroll to Top