Detale w ubiorze Pana Młodego

Ślubna moda męska jeszcze nigdy nie była poddana tak dużej uwadze jak dzisiaj. Czy wybierzemy czarny garnitur czy biały, czy zdecydujemy się na krawat czy na muchę, czy zadbamy o klasykę czy o nowoczesność. Są to trudne pytania z którymi pan młody musi się w dzisiejszych czasach zmierzyć. Nie jest łatwe zdecydować się na konkretne warianty. Jeszcze kilkanaście lat temu to nie miało znaczenia nikt nie zwracał uwagi na pana młodego lecz na jego partnerkę. Niestety albo stety czasy się zmieniają i musimy się liczyć z tym, że będziemy oceniani przez setki gości. A przecież chcemy w tak uroczystym dniu wypaść jak najlepiej.

Zaczynając od koszuli tutaj nie ma wręcz żadnego manewru. Koszula musi być tylko i wyłącznie biała. Wyjątkiem jest, gdy wybieramy biały garnitur, wtedy koszula musi być ciemnego koloru. Natomiast gdy garnitur będzie czarny bądź granatowy koszula obowiązkowo musi być biała. Warto wykorzystać w swoim garniturze tak zwaną butonierkę. A mianowicie jest to niewielki otwór do którego możemy włożyć kwiat. Najlepiej gdy będzie to różna lub biały goździk, jest to element ozdobny, którego nie musimy stosować. Jednak według statystyk większość panów młodych decyduje się właśnie na ten krok. Co do wybory butów na ten wyjątkowy dzień tutaj jest możliwy tylko jeden wybór. Pan młody powinien zdecydowanie wybrać czarne buty najlepiej nielakierowane. Byłoby jeszcze lepiej gdyby były z małą ilością przeszyć.

Warto pamiętać o wzajemnym dopasowaniu, mowa tutaj o stroju panny i jak również pana młodego. Dzięki temu wizualnie można poprawić wygląd. Kolejną ważną sprawą jest kompletny ubiór pana młodego. Bo choć ślubna moda męska jest zmienna i ciągle zmierza ku lepszemu. To mimo to pan młody nie ma prawa przyćmić swojej partnerki wyglądem. To panna młoda musi wyglądać olśniewająco i wyjątkowo, w tej kwestii pan młody musi ustąpić i dobrać swój ubiór w taki sposób aby wyróżniać się nieco mniej od swojej partnerki. W końcu pamiątko będzie na całe życie i również przez całe życie będziemy wspominać ze zdjęć nasz ubiór, warto więc zwrócić uwagę na wszystkie szczegóły.

Scroll to Top